Ogłoszenia 27 VIII - 9 IX 2017 r.

1. Komunikat Biskupa Polowego Wojska Polskiego Józefa Guzdka do wiernych w związku z nawałnicami na Pomorzu

W związku z tragicznymi w skutkach nawałnicami, które miały miejsce na Pomorzu w dniach 11–12 sierpnia br. życie straciło 6 osób, a ponad 50 zostało rannych. Silny wiatr pozbawił tysiące osób dachu nad głową, a niekiedy również całego dobytku.

W ramach solidarności z poszkodowanymi w niedzielę 27 sierpnia 2017 r. po każdej Mszy Świętej w kościołach garnizonowych na terenie Polski zostanie przeprowadzona zbiórka do puszek na rzecz ofiar kataklizmu.

Proszę wiernych Ordynariatu Polowego Wojska Polskiego o modlitwę w intencji ofiar, a w duchu jedności z poszkodowanymi o materialne wsparcie potrzebujących.

bp Józef Guzdek            

Biskup Polowy Wojska Polskiego

2. W poniedziałek 28.08.2017r. o godz. 18.30 zapraszamy na spotkanie organizacyjne uczestników żywego różańca oraz uczestników grup modlitewnych działających przy naszej parafii.

3. We wtorek wspomnienie męczeństwa Św. Jana Chrzciciela.

4. W dniu 1 września przypada pierwszy piątek miesiąca. W tym dniu adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16:00 do 17:30. Spowiedź święta od 16:30 do Mszy św. o godz. 17:30.

5. Zapraszamy do wspólnej modlitwy:

  • W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  • W piątek koronka do Bożego Miłosierdzia.

6. Kancelaria Parafialna będzie czynna w poniedziałek, środę i piątek od godz. 16:00 do 17:30, natomiast od września kancelaria będzie czynna we wtorek, środę i piątek od godz. 16:00 do 17:30.

7. Spowiedź święta przed każdą Mszą Świętą.

8. Wszystkim solenizantom i jubilatom najbliższego czasu składamy serdeczne życzenia wszelkich łask Bożych i błogosławieństwa przez wstawiennictwo Matki Bożej Hetmanki Żołnierza Polskiego i świętych patronów.

proboszcz      

ks. Piotr Majka