Ogłoszenia Duszpasterskie 4 kwietnia 2021. Niedziela Wielkanocna Zmartwychwstania Pańskiego


  1. Drodzy parafianie i goście!

    Chrystus Pan zmartwychwstał – i my zmartwychwstaniemy! Niechaj ta nadzieja będzie w nas źródłem radości i pokoju, niech porządkuje naszą codzienność, abyśmy każdego dnia stawali się niezwykłymi świadkami zmartwychwstania. Jezus żyje! Dzielmy się tą radością z najbliższymi i ze wszystkimi, których Pan z nami spotka. Pokoju serca, radości rozpromieniającej każdy dzień, nadziei, która nigdy nie gaśnie – z całego serca wam życzymy.
  2. Pragnę bardzo serdecznie podziękować wszystkim, dzięki którym tak spokojnie przeżywamy Święte Triduum Paschalne. Księdzu Bogusławowi Zawierucha za kazania, posługę w konfesjonale. Panu kościelnemu Karolowi, panu organiście Jerzemu, pracownikowi parafii panu Markowi oraz tym, którzy przygotowali ołtarz adoracji, grób Pański: Tomaszowi Adamiakowi, Annie Bodek, Markowi Strzelczykowi, Karolowi Szczechowicz, liturgicznej służbie ołtarza. Niech Zmartwychwstały spotka was na drodze waszego życia jak uczniów idących do Emaus.
  3. Jutro Poniedziałek Wielkanocny. Msze Święte w Kościele Garnizonowym o godz. 8:00, 9:30: 11:00, 18:00.
  4. W sobotę o godz. 18.00 Msza Święta w intencji ofiar katastrofy Smoleńskiej.
  5. Za tydzień Niedziela Miłosierdzia Bożego. Bóg nieustannie nas zaskakuje miłosierdziem okazywanym nam w przeróżny sposób. Niech nasza modlitwa będzie wyrazem wdzięczności Bogu.
  6. Spotkanie dzieci przygotowujący się do I Komunii Św. odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 9.30 a młodzieży przygotowującej się do bierzmowania po Mszy Św. o godz. 11.00. 
  7. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.