Ogłoszenia Duszpasterskie 25.02.2024. Druga niedziela Wielkiego Postu

  1. Dzisiejsza niedziela nazywana jest NIEDZIELĄ AD GENTES i jest poświęcona modlitwie za misje i misjonarzy. Przy wyjściu ze świątyni będzie można wesprzeć ofiarą dzieło misyjne Kościoła.
  2. W czwartek, 29 lutego, swój jubileusz 20 lat pracy w naszej Parafii, będzie obchodził Pan Organista Jerzy. Składamy najserdeczniejsze Bóg zapłać. Życzymy dużo zdrowia i obfitości Bożego błogosławieństwa.
  3. W tym tygodniu przypadają pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek od godz. 16.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi świętej. Na zakończenie adoracji – nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  4. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedziele o godz. 17.30. Natomiast w piątki o godz. 17.30 zapraszamy na Drogę Krzyżową.
  5. W piątek, 1 marca, podczas Mszy św. koncelebrowanej o godz. 18.00, będziemy się modlić za Żołnierzy Wyklętych – Niezłomnych.
  6. Tradycyjnie, ofiary składane w piątki Wielkiego Postu, będą przeznaczone na dekorację i kwiaty do Grobu Pańskiego. Koszyczek będzie wystawiony na stoliku pod chórem.
  7. Ogłaszamy konkurs dla dzieci i młodzieży na najpiękniejszą własnoręcznie wykonaną palmę, który rozstrzygniemy w Niedzielę Palmową po Mszy św. o godz. 11.00. Zachęcamy do wzięcia udziału (Rodzice mogą pomagać). Przewidziane są nagrody.