Intencje mszalne 7-20. X. 2013
Poniedziałek 7 październik
17.00 + Genowefa Helena Bierzyńska (7. gregoriańska)
17.30 Nabożeństwo różańcowe
18.00
1) ++ Z rodzin: Trzaków, Gajdów, Grzeleckich, Rutków i Lewickich
2) ++ Janina i Henryk Gejo, dusze w czyśćcu cierpiące
Wtorek 8 październik
17.00 + Henryka Pawłowska w 2. rocznicę śmierci
17.30 Nabożeństwo różańcowe
18.00 + Genowefa Helena Bierzyńska (8. gregoriańska)
Środa 9 październik
17.00 + Mirosław Góralski (od Zarządu Regionu NSZZ Solodarność '80 Małopolska)
17.30 Nabożeństwo różańcowe
18.00 + Genowefa Helena Bierzyńska (9 gregoriańska)
Czwartek 10 październik
17.00 W intencji parafian
17.30 Nabożeństwo różańcowe
18.00 + Genowefa Helena Bierzyńska (10. gregoriańska)
Piątek 11 październik
17.00 + Genowefa Helena Bierzyńska (11. gregoriańska)
17.30 Nabożeństwo różańcowe
18.00 + Danuta Popłońska w 3. rocznicę śmierci
Sobota 12 październik
11.00 Za żołnierzy 2. Berlińskiego Pułku Zmech. poległych w bitwie pod Lenino w dniach 14-16.10.1943 r.
16.00 Ślub: Paulina i Przemysław
17.00 + Genowefa Helena Bierzyńska (12. gregoriańska)
17.30 Nabożeństwo różańcowe
18.00
1) + Wacław Zdziński w 10. rocznicę śmierci
2) + ppłk Ryszard Hebda w 3. rocznicę śmierci
18.30 Ślub: Aneta i Dariusz
Niedziela 13 październik
8.00
1) + Henryk Hrynkiewicz w 10. rocznicę śmierci
2) ++ Barbara, Szczepan, Marianna, Leon Murgrabia, Anna Krawczyk
9.30
1) + Andrzej Olewicz w 5. rocznicę śmierci
2) + Wiesław Gałązka
11.00
1) ++ Janina i Tadeusz Marciniak
2) + Lidia w 3. rocznicę śmierci i Mieczysław Wódz
17.30 Nabożeństwo różańcowe
18.00
1) O łaskę zdrowia dla 8-letniej Oli Dziuda
2) + Zbigniew Górny w 4. rocznicę śmierci, Jacek Górny w 18. rocznicę śmierci
3) + Genowefa Helena Bierzyńska (13. gregoriańska)
Poniedziałek 14 październik
17.00 + Mirosław Góralski (od pracowników Wydziału Przewodów Boryszew S.A.Oddz. NPA Skawina)
17.30 Nabożeństwo różańcowe
18.00 + Genowefa Helena Bierzyńska (14. gregoriańska)
Wtorek 15 październik
17.00 + Jadwiga Smulewicz
17.30 Nabożeństwo różańcowe
18.00 + Genowefa Helena Bierzyńska (15 gregoriańska)
Środa 16 październik
17.00
1) O Boże błogosławieństwo dla Ireny z parafialnego koła różańcowego z okazji imienin
2) + Genowefa Helena Bierzyńska (16. gregoriańska)
17.30 Nabożeństwo różańcowe
18.00
1) O Boże błogosławieństwo dla Karola i całej rodziny z okazji 21. rocznicy pobytu w Polsce
2) + Stanisław Płocharczyk
Czwartek 17 październik
17.00
17.30 Nabożeństwo różańcowe
18.00
1) + Genowefa Helena Bierzyńska (17. gregoriańska)
2) + Andrzej Melon w 2. rocznicę śmierci
Piątek 18 październik
17.00
17.30 Nabożeństwo różańcowe
18.00 + Genowefa Helena Bierzyńska (18. gregoriańska)
Sobota 19 październik
17.00 + Genowefa Helena Bierzyńska (19. gregoriańska)
17.30 Nabożeństwo różańcowe
18.00 Dziękczynna za 31 lat pożycia małżeńskiego Doroty i Juliana Curyła, z prośbą o Boże błogosławieństwo
Niedziela 20 październik
8.00
1) + Irena Trzak
2) + Aleksander Markowski w 22. rocznicę śmierci, oraz zmarłych z rodziny Laskowskich
9.30
1) + Krzysztof Leszczyński
2) O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski Mirosławy i Włodzimierza Przybyszewskich z okazji 49. rocznicy ślubu oraz o błogosławieństwo Boże i dary Ducha św. dla wnuczki Pauliny Przybyszewskiej z ok. 18-tych urodzin
11.00
1) O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Teresy i Edwarda oraz dla dzieci i wnuków
2) ++ Teresa i Józef Wojciechowscy
3) ++ Marianna, Tadeusz, Halina Grotkowskich, Renata i Jarosław
Chrzest: Alan Karasiewicz, Maja Broniarek
17.30 Nabożeństwo różańcowe
18.00
1) ++ Jan Kłoda w 20. rocznicę śmierci, Marianna Kłoda w 10. rocznicę śmierci
2) + Genowefa Helena Bierzyńska (20. gregoriańska)
18.00 Zakończenie tygodnia kultury chrześcijańskiej (koncert po Mszy świętej)