intencje 31 sierpnia - 6 września 2020


Poniedziałek 31 sierpnia,
           
17:30       1) + Halina i Mieczysław Karwasz
               2) + Danuta Kalinowska-Skórska – od uczestników pogrzebu
       
18.00     Za dusze w czyścu cierpiące.
       

Wtorek 01 września,  
           
17:30     + Zenon Sekrecki ( 1 greg)
       
18:00     O zdrowie, Boże błogosławieństwo, wszelkie potrzebne łaski
             dla Darii Nowakowskiej z okazji 18 rocznicy urodzin
       

Środa 02 września,
    
       
17:30    1) + Stefan Reczulski z okazji imienin
            2) + Zenon Sekrecki ( 2 greg )
       
17:50    Nowenna do Matko Bożej Nieustającej Pomocy.
       
18:00    1) + Stefan Sobczyński i rodzina Sobczyńskich
            2) + Stefania (f) Wnuk z okazji imienin
       


Czwartek 03 września,  wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego
           
17:30    1) + Zenon Sekrecki ( 3 greg)
            2) O zdrowie, Boże błogosławieństwo, wszelkie potrzebne łaski
             dla kpt.  w st. spocz. Kazimierza Figata z okazji 89 rocznicy urodzin
       


18.00    

              1) + kpt. pożrnictwa Wojciech Beta w rocz. śmierci – od kolegów PSP Żyrardów
              2) O zdrowie, Boże błogosławieństwo, wszelkie potrzebne łaski
              dla Agnieszki i Tomasza Szwed z okazji 15 rocznicy ślubu
       

Piątek  04 wreśnia,    
       
           
17:30    1) + Kazimierz Szladewski w 35 rocz. śmierci
            2) + Bogdan Płoski – od uczestników pogrzebu 

      
18:00     + Zenon Sekrecki ( 4 greg)
       

Sobota 05 września,           
           
17:30    1) + Zenon Sekrecki ( 5 greg)
            2) + Beata Meszka z okazji imienin 

      
18:00    O zdrowie, Boże błogosławieństwo, wszelkie potrzebne łaski
             dla Stefani i Stanisława Chejduk z okazji 50 rocznicy ślubu
       

Niedziela 06 września, XXIII Niedziel zwykła
           
8:00    1) + Leszek Bobka i Beata Biernat
          2) + Zenon Sekrecki ( 6 greg)

       
9:30     1) + Stefania (F) i Stefan Broniarek oraz za zm. z rodziców z obojga stron
           2) + Maria i Władysław Kwiecień i zm. z rodz. Kwiecień i Krupa
       
11:00  1) + Teresa Michalska, mjr Józef Michalski, ppłk Zbigniew Michalski
          2) + Maria w 8 rocz. śm., Kazimierz w 5 rocz. śm. Krupińscy, Helena i Władysław              Zielińscy            
 
12:30  I Komunia Święta       

18:00     + Marianna Mierzejewska w rocz. urodzin