intencje 29.06 - 5.07.2020

 

Poniedziałek 29 czerwca, Uroczystość świętych Piotra i Pawła App.

 

 

17:00

 

+ Izabela Dominika Jarosiewicz ( 29 greg)

 

17.30

 

Nabożeństwo czerwcowe

 

18:00

 

1) + Paweł Pawlaczyk

2) + Halina i Franciszek Maksiński wraz z rodzicami;

Genowefa i Władysław Wójcik wraz z rodzicami

 

 

Wtorek 30 czerwca

 

 

17:00

 

+ Izabela Dominika Jarosiewicz ( 30 greg)

 

17.30

Nabożeństwo czerwcowe

 

18:00

 

1) + Halina w dniu śmierci oraz Jan Balkiewicz

2) Jolanta Pruszyńska - Kubajewska

 

 

Środa 1 lipca,

 

 

17:30

 

1) + Michalina Pietrzak ( 1 greg )

2) +Jan w 14 rocznicę śmierci, Maria, Józefa (f), Stanisław,

Krzysztof, Grzegorz i zmarli z rodziny Wójcik

 

17:50

 

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

 

18:00

 

+ Marian Wnuk z okazji imienin

 

 

Czwartek 2 lipca

 

 

17:30

 

1)+ Michalina Pietrzak ( 2 greg )

2) za dusze w czyśćcu

 

18:00

 

+ Grażyna Gajewska intencja od uczestników pogrzebu

 

 

Piątek 3 lipca, I piątek miesiąca, święto św. Tomasza Apostoła

 

 

16:00

 

Spowiedź wraz z wystawieniem Najświętszego Sakramentu.

 

17:30

 

+ Michalina Pietrzak ( 3 greg )

 

18:00

 

+ Irena Ciereszko - Maj intencja od rodziny i przyjaciół ze Skierniewic

 

 

 

Sobota 4 lipca, wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej

 

 

17:30

 

1) + Michalina Pietrzak ( 4 greg )

2) o zdrowie i błogosławieństwo Boże oraz opiekę Matki Bożej

Nieustającej Pomocy dla Janiny Kłopockiej z okazji 90 rocznicy urodzin

 

18:00

 

+ Zdzisława (f) i Władysław Pięcek; Marian Białkowski

 

 

Niedziela 5 lipca, XIV Niedziela zwykła

 

 

8:00

 

1) + Marianna i Tadeusz Machaj

2) + Michalina Pietrzak ( 5 greg )

 

9:30

 

1)+ Marianna i Zygmunt Józefowicz w 10 rocznicę śmierci

2) +Henryk Kowalczyk w 26 rocznicę śmierci zmarli z rodziny Kowalczyk, Gajewski,

 

11:00

 

1) +Stanisława (f), Zygmunt, Marian Stefaniuk

2) + Adam Zieliński w 5 rocznicę śmierci

 

18:00

 

+ Janina w 3 rocznicę śmierci, Józef i Edward Synowiec