Intencje mszalne 21 IX - 4 X 2015
Poniedziałek 21 września
17.30
1) O Boże błogosławieństwo dla Grzegorza i Martyny Koteckich z okazji 1 roczn. ślubu
2) + Tadeusz Dymek (21 gregoriańska)
18.00
1) O Boże błogosławieństwo i dary Ducha św. dla Dominika z okazji 18 urodzin
2) W intencji dusz czyśćcowych
Wtorek 22 września
17.30 + Tadeusz Dymek (22 gregoriańska)
18.00 Nabożeństwo do św. Jana Pawła II
18.20
1) + Jan Ciachorowski w 26 roczn. śmierci
2) + Bolesław Borniński w 19 roczn. śmierci
Środa 23 września
17.30
1) O Boże błogosł. i potrzebne łaski dla Barbary i Jerzego Wołosińskich z okazji 20 roczn. ślubu
2) + Tadeusz Dymek (23 gregoriańska)
18.00
1) + Włodzimierz Duranowski w 1 roczn. śmierci
2) + Wojciech Rydzik w 8 rocznicę śmierci, rodziców: Franciszek, i Katarzyna Rydzik
Czwartek 24 września
17.30
1) + Tomasz Chojecki (intencja urodzinowa)
2) + Włodzimierz Kaszubski w 1 rocznicę śmierci
18.00
1) + Tadeusz Dymek (24 gregoriańska)
2) + Zbigniew Grzelecki w 6 miesiąc po śmierci
Piątek 25 września
17.30
1) + Tadeusz Dymek (25 gregoriańska)
2) W intencji dusz czyśćcowych
18.00
1) + Krystyna Mąkolska
2) + Teresa Michalska w miesiąc po śmierci
Sobota 26 września
17.30
1) + Tadeusz Dymek (26 gregoriańska)
2) + Stanisław Gajczyk w 8 roczn. śmierci, zmarłych z rodzin Gajczyk i Szałwińskich
18.00
1) O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Pauliny i Rafała z okazji 3 rocznicy ślubu
2) O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Barbary i Jana Baran z okazji 25 rocznicy ślubu
3) + Antoni Zieliński, Michalina, Antoni Walendzik, Marianna, Stanisław, Waleria Grzyb
Niedziela 27 września
8.00
1) + Wacław Majka, Robert Bartosik
2) + Edward Kozłowski, zmarłych rodziców i z rodziny Klucznik, Wiesław Kusiak
9.30
1) O Boże błogosławieństwo dla Janiny i Kazimierza Kłopockich z okazji 85 urodzin
2) + Tadeusz Dymek (27 gregoriańska)
11.00
1) O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Jacka Kusia z okazji 8 urodzin
2) O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Małgorzaty i Bogusława Kułakowskich z okazji 30 rocznicy ślubu oraz dla ich dzieci: Oli i Michałą
Przybycie Symboli Światowych Dni Młodzieży
18.00
1) + Krystyna Mąkolska w miesiąc po śmierci, (intencja od mieszkańców bloku 41/45)
2) + Andrzej i Małgorzata Gromek
20.00 + Marianna Rokicka w 15 rocznicę śmierci, zmarłych z rodziny Rokickich
Poniedziałek 28 września
17.30
1) + Tadeusz Dymek (28 gregoriańska)
2) + Tadeusz Dymek
18.00
1) + Józef Zimnota w miesiąc po śmierci
2) + Teresa Michalska w miesiąc po śmierci
Wtorek 29 września
17.30
1) O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaskidla Michała Bielenina i rodziny z okazji imienin
2) + Tadeusz Dymek (29 gregoriańska)
18.00
1) + Marek Mikołajczyk
2) + Michał Pawlaczyk
Środa 30 września
17.30
1) + Julianna, Jan, Władysław, Kazimierz, Henryk, Jan Klemba, Henryka, Władysław Dylewscy
2) + Tadeusz Dymek (30 gregoriańska)
18.00
1) W intencji róż różańcowych
2) + Małgorzata Kaczmarek
Czwartek 1 października
17.00
1) W intencji róż różańcowych naszej parafii z okazji 16 rocznicy działalności Koła Żywego Różańca
2) + Zofia Trochonowicz (od członków Koła Żywego Różańca)
17.30 Różaniec
18.00
1) O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Andrzeja z okazji urodzin
2) + Mateusz Rosiński
Piątek 2 października
17.00 + Marian Falkiewicz w 7 rocznicę śmierci
17.30 Różaniec
18.00
1) + Zofia Trochonowicz (od przyjaciół rodziny, górali z Maruszyna
2) + Sławomir Miszczak w miesiąc po śmierci
Sobota 3 października
17.00 W intencji parafian
17.30 Różaniec
18.00
1) + Adam Zieliński (od sąsiadów)
2) + Jan Miśkiewicz (od kolegów z zakładów usług budowlanych)
Niedziela 4 października
8.00
1) + Robert, Stanisława i Mieczysław Bartosik
2) + Stanisława i Franciszek Szewczyk
9.30
1) + Krzysztof Wiedeński w 4 rocznicę śmierci
2) + Franciszek, Józefa, Jędrzejczak, Alicja Kucikowicz
11.00
1) + Ireneusz Szkupiński
2) + Wiesław Bachura w 14 rocznicę śmierci
Chrzest: Lena Laura
17.30 Różaniec
18.00
1) O Boże błogosławieństwo dla Joanny i Piotra Kawczyńskich z okazji 3 rocznicy ślubu
2) + Janina Pąśko
20.00 W intencji rodzin żyjących w związkach niesakramentalnych