Poniedziałek 22 czerwca,
|
|
17:00
|
+ Izabela Dominika Jarosiewicz ( 22 greg)
|
17.30
|
nabożeństwo czerwcowe
|
18.00
|
1) + Wanda Pąśko i Krzysztof Malka
2) + Józef Waligórski
|
Wtorek 23 czerwca
|
|
17.00
|
1) + Janina Płocharczyk w rocznicę śmierci; Danuta Dresler
z domu Lewicka w 3 rocznicę śmierci; płk Ryszard Kukliński
2) + Wanda Pąśko z okazji imienin
|
17.30
|
nabożeństwo czerwcowe
|
18.00
|
1) + Eugeniusz Strączyński z okazji dnia ojca
2) + Izabela Dominika Jarosiewicz ( 23 greg)
|
Środa 24 czerwca, Uroczystość narodzenia św. Jan Chrzciciela
|
|
17.00
|
1)+ Józefa (f) i Jan Studniarek; Anna, Adam, Janina, Jerzy, Michał Łuczyński
2) + Izabela Dominika Jarosiewicz ( 24 greg)
|
17.30
|
nabożeństwo czerwcowe
|
18.00
|
w intencji róż różańcowych
|
Czwartek 25 czerwca
|
|
17.00
|
1)+ Jan Beśka z okazji imienin; Helena Stępniewska w 6 rocznicę śmierci;Władysław Stępniewski; Feliksa (f), Piotr Tokarski
2) + Izabela Dominika Jarosiewicz ( 25 greg)
|
17.30
|
nabożeństwo czerwcowe
|
18.00
|
+ Marianna Haraśna
|
Piątek 26 czerwca,
|
|
17.00
|
+ Izabela Dominika Jarosiewicz ( 26 greg)
|
17.30
|
nabożeństwo czerwcowe
|
18.00
|
1) + Adam Jaworski w 1 rocznicę śmierci
2) + Jan Leszczyński i rodzice Piekuta, Dzierzbiński oraz Kazimierz Piekuta
|
Sobota 27 czerwca,
|
|
17.00
|
1) + Izabela Dominika Jarosiewicz ( 27 greg)
2) + Jan Łęczycki z okazji imienin
|
17.30
|
nabożeństwo czerwcowe
|
18.00
|
+ Krystyna i Jan Wolniak; Barbara, Janina i Ryszard Snopek;
|
Niedziela 28 czerwca XIII Niedziel zwykła
|
|
8.00
|
1) o zdrowie i błogosławieństwo Boże oraz opiekę Matki Bożej
Nieustającej Pomocy dla Agaty i Radosława w 3 rocznicę ślubu
oraz córeczki Liliany
2) + Zenon Czapnik
|
9.30
|
1)+ Stefania (f), Ryszard, Waldemar Nowakowski
2) + Danuta Kibitlewska w 25 rocznicę śmierci
|
11.00
|
1) + Wiesława (f) i Marek Mikołajczyk
2) + Wiesław Ostrowski; Janina i Stanisław Karpiński
3) + Izabela Dominika Jarosiewicz ( 28 greg)
|
18.00
|
1) + Marianna i Jan Dudek
2) + Stanisław, Józef, Henryk Rykowski
|