Ogłoszenia Duszpasterskie 28 czerwca 2020. XIII Niedziela w ciągu roku intencje 29.06 - 5.07.2020

Intencje 24 IV - 7 V 2017

Poniedziałek 24 kwietnia 17.30 Za wstawiennictwem Matki Bożej Dobrej Rady o Boże bł. dla Bożeny, Marii i Sławomira 18.00

1) + Marianna Gocała w 1 rocznicę śmierci

2) + Włodzimierz Kaszubski

Wtorek 25 kwietnia

17.30

1) + Marek Mikołajczyk

2) + Grzegorz Mikulski

18.00

1) + Jan Nowak w 11 rocznicę śmierci

2) + O Boże błogosławieństwo i dary Ducha świętego dla Marka z okazji imienin

Środa 26 kwietnia

17.30

1) O zdrowie dla Włodzimierza Mikulskiego

2) + Kazimierz i Genowefa Połeć w 75 rocznicę męczeńskiej śmierci Kazimierza

18.00

1) W intencji róż różańcowych

2) O Boże błogosławieństwo dla Jarka Reszki w 25 rocznicę urodzin i imienin

Czwartek 27 kwietnia 17.30

1) + Marianna Duda w 26 rocznicę śmierci

2) O Boże błogosławieństwo i łaskę powrotu do wiary dla Wojciecha

18.00 + Marian Kołaczek, zmarli rodzice i rodzeństwo Piątek 28 kwietnia

17.30

1) + Czesław Więcław, zmarli rodzice

2) + Andrzej, Józefa, Wojciech Kraśniewscy

18.00

1) + Marek Mikołajczyk

2) + Edyta Rakowska w 7 rocznicę śmierci

Sobota 29 kwietnia 16.00 Ślub: Teresa i Piotr 17.00 Ślub: Maja i Konrad 18.00

1) + Jan Modrzejewski w 5 rocznicę śmierci, zmarli z rodziny Modrzejewskich

2) O Boże bł. dla Barbary i Wiktora Dyki z okazji 50 rocznicy ślubu Niedziela 30 kwietnia 8.00

1) + Janina Popińska w 23 rocznicę śmierci

2) + Alicja Adamiec

9.30

1) + Marian Olesiński, zmarli z rodziny Olesińskich

2) + Jerzy Andrzejewski z okazji imienin

11.00

1) + Marian Wąs z okazji imienin

2) + Marianna, Halina, Tadeusz Grotkowscy

Chrzest: Aleksander Piotr, Maria, Jan

18.00 O Boże błogosławieństwo dla Oliwii z okazji 1 urodzin oraz jej rodziców 20.00 O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Anny Poniedziałek 1 maja 17.00

1) + Anna Komosa w miesiąc po pogrzebie

2) + Mateusz Rosiński

17.30Nabożeństwo majowe 18.00

1) + Ludwik Rzepkowski ( 1 gregoriańska)

2) + Leokadia i Henryk Nagórscy

Wtorek 2 maja 17.00

1) + Ludwik Rzepkowski ( 2 gregoriańska)

2) + Zygmunt Lewandowski z okazji imienin 17.30 Nabożeństwo majowe 18.00

1) O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Katarzyny i Krzysztofa Sukiennik z okazji 2 rocznicy ślubu

2) + Teresa Strzelczyk (intencja od przyjaciół Klimiuk i Wójt)

Środa 3 maja 8.00+ Ludwik Rzepkowski ( 3 gregoriańska) 9.30 + Marianna i Zygmunt Józefowicz 11.00 + Wiesław Gałązka 17.30 Nabożeństwo majowe 18.00

1) W intencji ojczyzny

2) + Janina Figat w miesiąc po pogrzebie

3) + Weronika i Roman Bożałek

Czwartek 4 maja

17.00

1) + Janina Piotrowska

2) + Janina Figat ( intencja od pracowników Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego w Skierniewicach)

17.30 Nabożeństwo majowe 18.00 + Ludwik Rzepkowski ( 4 gregoriańska) Piątek 5 maja 17.00 + Hanna i Marek Cebula, zmarli z rodziny Cebula 17.30 Nabożeństwo majowe 18.00 + Ludwik Rzepkowski ( 5 gregoriańska) Sobota 6 maja 15.00 Ślub: Kinga i Adrian 17.00 + Feliksa i Franciszek Kotowicz 17.30 Nabożeństwo majowe 18.00

1) O Boże bł. dla Arkadiusza i Jagody Michalak z okazji 17 rocznicy ślubu

2) + Ludwik Rzepkowski ( 6 gregoriańska)

Niedziela 7 maja 8.00

1) + Marianna i Stanisław Kazimierscy z rodzicami, Weronika Wawrzyniec, Katarzyna i Agnieszka Zdun

2) + Józef Podkoń, zmarli z rodziny Wójcik

9.30

1) + Stanisław Starzec w 17 rocznicę śmierci, Wanda Starzec w 1 rocznicę śmierci, Zofia i Antoni Kita

2) + Mieczysław Zdun w 26 rocznicę śmierci 11.00 W intencji dzieci przystępujących do Pierwszej Komunii Świętej 13.00 W intencji dzieci przystępujących do Pierwszej Komunii Świętej 17.30 Nabożeństwo majowe 18.00 + Marianna i Józef Śliwka w kolejną rocznicę śmierci 20.00 + Ludwik Rzepkowski ( 7 gregoriańska)