90 lecie naszej parafii - foto

90 lecie naszej parafii - foto

W dniach 14 i 15 sierpnia przeżywaliśmy jubileuszowe uroczystości. Swoją obecnością zaszczycił nas biskup polowy WP gen. bryg. Józef Guzdek. Był koncert muzyki klasycznej, prezentacja książki o naszej parafii autorstwa ppłk Andrzeja Krysiaka oraz otwarliśmy i poświęcili salę im. ks. mjr. Edwarda Chomy.

15 sierpnia została odprawiona uroczysta Msza św. odpustowa pod przewodnictwem byłego proboszcza naszej parafii ks. płk Dariusza Kowalskiego, po której odbyła się część patriotyczna pod pomnikiem Niepodległości. Na zakończenie uczestnicy mogli skosztować wojskowej grochówki, słuchając koncertu pieśni patriotycznych i żołnierskich. Przygotowano wiele atrakcji, z których wszyscy chętnie skorzystali.

Zapraszam do obejrzenia fotografii autorstwa Konrada Sali i Michała Gałęzowskiego.