16 grudnia 2018. Albiny, Zdzisławy, Adelajdy

V Diecezjalne Warsztaty Muzyki Liturgicznej

7 października 2017

Zapraszamy na V Diecezjalne Warsztaty Muzyki Liturgicznej, organizowane przez chór z Parafii Wojskowej w Skierniewicach. Ta V edycja warsztatów została włączona do programu Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej w Skierniewicach organizowanego przez parafię Św. Stanisława. Szczegóły na stronie parafialnej.

Organizatorzy liczą na to, że warsztaty będą odpowiedzią na potrzebę Osób muzykalnych, lubiących śpiew, którzy zechcą dołączyć do chóru, który w ciągu 2 dni przygotuje oprawę muzyczną mszy św. kończącej TKCH i warsztaty  

(22.10.2017 r. o 18.00 w kościele Garnizonowym).

Warsztaty są unikalnym wydarzeniem w naszym mieście. Zwykle organizują je duże ośrodki duszpasterskie/akademickie (Białystok, Warszawa, Łódź, Radom, Rzeszów, Częstochowa). Tym razem zapraszają Skierniewiacy! Szkoda nie skorzystać!

Warsztaty nie zobowiązują do kontynuowania śpiewania chórze, czy angażowania się na stałe do którejkolwiek z lokalnych grup muzycznych. Warsztaty dają jednak niezwykłą możliwość udziału w tworzeniu pięknych pieśni i wyśpiewania ich podczas mszy św.

Zajęcia muzyczne prowadzić będą Daniel Synowiec i Jakub Tomalak.

Zainteresowanych udziałem w Warsztatach prosimy o kontakt telefoniczny 606 893 628 lub mailowy: warsztaty.skierniewice@o2.pl, i na stronę internetową: www.skierniewicewarsztaty.wordpress.com, na której podane są informacje organizacyjne.

 

Parafia Rzymskokatolicka Wojskowa Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny

Plac Jana Pawła II 1, 96-100 Skierniewice, tel.46/880 92 72, e-mail: garnizonowa@gmail.com