24 września 2017. Gerarda, Teodora, Hermana

Intencje 27 III – 9 IV 2017

26 marca 2017

Poniedziałek 27 marca

17.30

1) + Tadeusz Szymański w 15 rocznicę śmierci

2) + Maria Drożdż w 1 rocznicę śmierci

18.00

1) + Jan Dziąg (27 gregoriańska)

2) O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Wojciecha Zwolińskiego z okazji 1 rocznicy urodzin

Wtorek 28 marca

17.30

1) + Jan Dziąg (28 gregoriańska)

2) + ks. Jan Kaczkowski w 1 rocznicę śmierci

18.00

1) + Marek Mikołajczyk

2) + ks. Jozef Malec

Środa 29 marca

17.30

1) + Jan Dziąg (29 gregoriańska)

2) + Alfreda, Józef i Czesław Mikulscy

18.00

1) W intencji róż różańcowych

2) Za dusze w czyśćcu cierpiące

Czwartek 30 marca

17.30

1) + Anna Kaczyńska w 8 rocznicę śmierci, Kazimiera i Józef Zawisza

2) + Alfreda, Józef i Czesław Mikulscy

18.00

1) + Jan Dziąg (30 gregoriańska)

2) + Krzysztof Jędrzejewski w 6 rocznicę śmierci, Janina, Józef i Andrzej Cebula

Piątek 31 marca

9.00 W intencji parafian

10.00 Droga krzyżowa

16.30 + Marian Walkiewicz w 5 rocznicę śmierci

17.30 Droga krzyżowa

18.00 + Tadeusz Rudzik (intencja od rodziny Andrzejewskich)

Sobota 1 kwietnia

9.00 W intencji parafian

16.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i Różaniec

17.00 + Mateusz Rosiński

18.00 + Genowefa Kaczor w 34 rocznicę śmierci, Joanna Kaczor

Niedziela 2 kwietnia

8.00

1) + Ludwik Rzepkowski

2) + Genowefa Podwysocka, Stanisław Podwysocki w 30 rocznicę śmierci, Barbara i Jan Ostrowscy, Maria Gleszler, dziadkowie Podwysoccy

9.30

1) + Józefa i Tadeusz Hycak, zmarli z rodziny Hycak

2) + Kazimiera i Eugeniusz Wojenka, Jan Łukasik

11.00

1) + Salomea Stępniak w 12 rocznicę śmierci, Piotr Stępniak

2) + Wojciech, Bolesław, Stanisława, Helena

Chrzest: Adrian, Tymon, Aleksander, Leon

17.00 Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym

18.00 + Marian Kuśmierczyk w 5 rocznicę śmierci, zmarli z rodziny Latek

20.00 W intencji rodzin żyjących w związkach niesakramentalnych

Poniedziałek 3 kwietnia

17.30 + Klara Grzejszczak w 5 rocznicę śmierci, zmarli z rodziny Kwiatkowskich

18.00 + Helena Mrówka w 5 rocznicę śmierci

Wtorek 4 kwietnia

17.30 O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Zosi z okazji 4 rocznicy urodzin

18.00

1) + Helena Małkus

2) + Stefan i Stefania Broniarek, zmarli rodzice Papiernik i Broniarek

Środa 5 kwietnia

17.30 + Tadeusz Rudzik (intencja od pracowników działu technicznego ZGM)

18.00

Czwartek 6 kwietnia

17.30

18.00 + Antoni Zieliński, Michalina i Antoni Walendzik, Waleria, Stanisław, Marianna Grzyb

Piątek 7 kwietnia

17.00 + Wanda Pąśko

17.30 Droga krzyżowa

18.00 + Janusz Jankowski w 9 rocznicę śmierci

Sobota 8 kwietnia

17.30

18.00

1) + Krzysztof Taczanowski w 4 rocznicę śmierci

2) + Henryk Dudek w 11 rocznicę śmierci

Niedziela 9 kwietnia

8.00

1) + Wacław Majka, zmarli rodzice z obu stron

2) + Robert, Stanisława i Mieczysław Bartosik

9.30

1) + Stanisław Kazimierski w 16 rocznicę śmierci

2) + Julianna i Stanisław Koter, Teresa Koter

11.00

1) + Anna Sumińska w 11 rocznicę śmierci, Marian Sumiński

2) + Eliza, Leszek, Włodzimierz, Scholastyka Ojrzyńscy

17.30 Gorzkie żale

18.00 + Katarzyna Ruczko

20.00 O Boże błogosławieństwo dla Mikołaja Michalak z okazji 15 rocznicy urodzin

Parafia Wojskowa p.w.Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny.

Plac Jana Pawła II 1, 96-100 Skierniewice, tel.46/880 92 72, e-mail: garnizonowa@gmail.com