Intencje mszalne Mszy św. 4-15 VI
Środa 4 czerwca
17.30 + Henryk Sukiennik (4 greg.)
17.30 + Barbara Klepczarek i zm. z rodzin Klepczarek i Grabowskich
18.00 Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa
18.00 + Grzegorz Szkupiński w 1 rocz. śm.
Czwartek 5 czerwca
17.30 + Stanisław Fibich w 46 rocz. śm., Helena Fibich
18.00 Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa
18.00 + Henryk Sukiennik (5 greg.)
18.00 + Janina Zofia Piotrowska
Piątek 6 czerwca
17.30 O Boże błogosł. i potrzebne łaski dla Hanny i Henryka Świtek z okzaji 38 rocz. ślubu
18.00 Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa
18.00 + Henryk Sukiennik (6 greg.)
18.00 + Eugeniusz Pawiński w 25 roczn. śm.
Sobota 7 czerwca
16.00 Ślub: Jarosław i Dorota
17.00 Ślub: Michał i Ewa
18.00 Nabożeństwo do NSPJ
18.00 + Henryk Sukiennik (7 greg.)
18.00 + Zofia Tuszyńska w 2 rocz. śm.
Niedziela 8 czerwca
8.00 1) + Stefan Reczulski w 4 roczn. śm. oraz zmarłych rodziców
2) + Marianna Brzezińska w 26 rocz. śm.
9.30 1) + Janina Kostrzewa w 5 roczn. śm.
2) + Beata Koźbiał w 3 roczn. śm.
3) + Stanisława i Tadeusz Gajda, Teresa i Stanisław Gajda
11.00 1) + Halina Grotkowska w 4 roczn. śm. i zmarłych z rodziny
2) + Zofia Skorupińska i zmarłych rodziców
3) + Henryk Sukiennik (8 greg.)
Chrzest: Maciej, Agnieszka, Fabian Walenty, Dalida Teresa
17.30 Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa
18.00 1) + Damian Kroc w 8 miesiąc po śm.
2) + Tadeusz Smolarek w 1 roczn. śm., Helena Felisek
20.00 W intencji rodzin żyjących w związkach niesakramentalnych
Poniedziałek 9 czerwca
17.30 1) + Henryk Sukiennik (9 greg.)
2) + Tadeusz Werlichowicz w 17 roczn. śm.
18.00 Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa
18.00 + Franciszek, Kazimierz, Józefa Koteccy oraz rodziców: Kazimierz Janina Zielińscy
Wtorek 10 czerwca
17.30 + Henryk Sukiennik (10 greg.)
18.00 + Za zmarłych z rodzin Sucheckich i Sęków
Środa 11 czerwca
17.30 1) + Mieczysław Sypuła w 12 roczn. śm., Katarzyna i Stanisław Więcek
2) + Henryk Sukiennik (11 greg.)
18.00 Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa
18.00 + Bronisław, Bronisława Bojsza, Józef Bojsza, Henryk Małyszko
Czwartek 12 czerwca
17.30 + Henryk Sukiennik (12 greg.)
18.00 Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa
18.00 + Jarosław Pietrzak w 5 rocz. śm.
Piątek 13 czerwca
17.30 1) O Boże błog., ulgę w cierpieniu, wytrwanie w łasce Bożej w chorobie dla Antoniny w 64 rocz. urodzin
2) + Teresa, Janina, Wacław, Zbigniew, Henryk, Kazimierz Oziemscy
18.00 Nabożeństwo Fatimskie
18.00 1) + Henryk Sukiennik (13 greg.)
2) + Cecylia Rakowska w 100 roczn. urodzin
Sobota 14 czerwca
17.30 1) O Boże błog. I potrzebna łaski dla Poli Horszwald w 1 r. ur. oraz całej rodziny: Kryspina, Oliwi, Nadii i Poli
2) + Henryka Dołoszyńska
18.00 Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa
18.00 Dziękczynna za szczęśliwe rozwiązanie trudnej sprawy
18.00 + Henryk Sukiennik (14 greg.)
Niedziela 15 czerwca
8.00 O Boże bł., dary Ducha św. oraz opiekę M.B. dla Adrianny Czarneckiej z okazji 18 r. ur.
8.00 + Halina Mrówka w 3 roczn. śm., Maria Mrówka-Biskup, Sabina i Józef Rumińscy
9.30 + Henryk Sukiennik (15 greg.)
9.30 + Tadeusz Bladowski w 23 roczn. śm.
9.30 + Edward Kajak w 18 roczn. śm. oraz zmarłych z rodzin: Kajaków, Pawłowskich, Smolarków i dusze czyśćcowe
11.00 + Marianna i Konstanty Zielińscy, Barbara i Ireneusz Wojtkowiak
11.00 + Julian Woźniak, rodzice: Stanisław i Stanisława Galik, Stanisław i Aniela Woźniak
11.00 + Janina Szczepanik w 31 roczn. śm., Józef Szczepanik, Stefan Maślak, Ryszard Gendek
Chrzest: Zuzanna Wysocka, Antonina Czapnik
17.30 Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa
18.00 + Józef, Anna, Mieczysław Bomba, Teresa, Stanisław Nowiccy
18.00 + Krzysztof Stopiński w 5 roczn. śm., dziadków: Stopińskich, Lewandowskich i Pietrzaków
20.00 W intencji rodzin żyjących w związkach niesakramentalnych