22 sierpnia 2018. Cezarego, Zygfryda, Marii

Intencje 4 czerwca do 17 czerwca 2018r.

2 czerwca 2018

Poniedziałek 4 czerwca  
17.00  za parafian
17.30

nabożeństwo czerwcowe

18.00

+ Grzegorz Skupiński w 5 r. śmierci.

Wtorek 5 czerwca, wspomnienie św. Bonifacego

 
17.00

+ Stanisław Fibich w 49 r. śmierci i Helena Fibich w 24 r. śmierci.

17.30

nabożeństwo czerwcowe

18.00

W 14 rocznicę święceń kapłańskich ks. Tomasza Wojciechowskiego.

Środa 6 czerwca  
17.00  
17.30

nabożeństwo czerwcowe

18.00

+ Jadwiga Sabała intencja od pracowników Powiatowej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej.

Czwartek 7 czerwca  
17.00

+ Zuzanna i Józef Trojan. Halina i Jan Dura.

17.30

nabożeństwo czerwcowe

18.00

+ Jan Pawlicki w 26 r. śm.

Piątek 8 czerwca, uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa  
   
17.00

+ Zofia Skorupińska z rodzicami.

17.30

nabożeństwo czerwcowe

18.00

1) + Joanna Kaczor w 3 r. śm.

2) + Franciszek, Kazimierz, Józefa Koterscy, Janina i Kazimierz Zielińscy

3) + Janina Nowacka w 4 r. śm., Dorota Liżewska

Sobota 9czerwca, wpomnienie Niepokalanego Serca Maryi Panny  
15.00

Ślub Monika i Michał

16.00

Ślub: Aleksandra i Mariusz

17.00

Ślub: Justyna i Damian

17.45

nabożeństwo czerwcowe

18.00

Ślub: Magdalena i Paweł

Niedziela 10 czerwca, X Niedziela Zwykła  
8.00

1) +Janina Kostrzewa w 9 r. śm

2) +Antonina Rożek – z okazji urodzin i imienin

9.30

1) + Tadeusz w 21 r.śm i Władysława Werlichowicz, ,

2) + Antonina, Wanda, Aleksander , Marek, Krzysztof Jędrzejewscy.

11.00

1) + Jerzy Andrzejewski

2) – O Boże błog. dla Huberta Łopatka z okazji 18 urodzin.

Chrzest: Leon

17.30

nabożeństwo czerwcowe

18.00

1)+ Tadeusz Smolarek, Helena i Andrzej Felisek

2)+ Marian Krajewski w 3 r. śm, Feliksa i Władysław Bursztynowicz

   
Poniedziałek 11 czerwca wspomnienie Św. Barnaby Apostoła  
17:00

 

17.30

nabożeństwo czerwcowe

18.00

+ Joanna i Dominik Szpala

Wtorek 12 czerwca  
17.00

+ Jarosław Pietrzak

17.30

nabożeństwo czerwcowe

18.00

O Boże błog i potrzebne łaski dla Laury Bajon z okazji 1 r. ur.

Środa 13 czerwca wspomnienie Św. Antoniego z Padwy  
17.00

+ Edward Kajak w 22 r. śm.

17.30

nabożeństwo czerwcowe

18.00

+Antoni Ładyński

18.30

nabożeństwo fatimskie

Czwartek 14 czerwca wspomnienie Bł. Michała Kozala  
17.00

+ Jan Balkiewicz

17.30

nabożeństwo czerwcowe

18.00

+ Elżbieta Kowalewska 30 dzień po śmierci

Piątek 15 czerwca,  
16.45

Koronka do Bożego Miłosierdzia.

17.00

+Tadeusz Bladowski w 27 r. śm.

17.30

nabożeństwo czerwcowe

18.00

1) + Piotr Trębski

2) O łaskę zdrowia, potrzebne łaski i Boże błog. dla Haliny aby Pan Bóg prowadził ją przez życie.

Sobota 16 czerwca  
15.00

Ślub: Aleksandra i Daniel

16.00

Ślub: Karolina i Radosław

17.00

Ślub: Patrycja i Piotr

17.45

nabożeństwo czerwcowe

18.00

Ślub: Aneta i Michał

Niedziela 17czerwca  
8.00

1) + Stanisław w 22 r śm. I Jan w 35 r. śm Sumińscy

2) + Janina Kuczyńska i Antonina Przybylska

9.30

1) O Boże błog.i potrzebne łaski dla Bożenny i Tadeusza Milczarek w rocznicę ślubu

2) +Halina Mrówka w 7 r. śm., Sabina i Józef Rumińscy

11.00

1) O Boże błog.i potrzebne łaski dla Wojciecha w 3 r. urodzin

2) + Marka Olczakowskiego – z racji imienin

chrzest: Anna, Kinga

17.30

nabożeństwo czerwcowe

18.00

1) + Jerzy Delekta greg. 1.

2) + Krzysztof Stopiński oraz dziadkowie Stopińscy, Lewandowscy, Pietrzak i Jacak.

 

Parafia Rzymskokatolicka Wojskowa Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny

Plac Jana Pawła II 1, 96-100 Skierniewice, tel.46/880 92 72, e-mail: garnizonowa@gmail.com