18 listopada 2017. Klaudyny, Romana, Filipiny

Intencje 23 X – 5XI 2017 r.

21 października 2017

Poniedziałek 23 października  
17.00

17.30

+ Krzysztof Grzelak (greg).

Różaniec

18.00

O Boże błog. dla Justyny i Daniela Łukasza w 13 r. ślubu.

Wtorek 24 października

 
17.00

 

17.30

1. + Teresa i Jerzy Piotrowscy, Sławomir Grotkowski.

  1. + Włodzimierz Kaszubski

Różaniec

18.00
  1. + Krzysztof Grzelak (greg)

  2. + Hanna Krajewska od uczestników pogrzebu.

   
Środa 25 października  
17.00

 

17.30

  1. + star. chor. Andrzej Surma od rodziny Bisków.

  2. + Krzysztof Grzelak (greg)

Różaniec

18.00

W intencji róż różańcowych.

Czwartek 26 października  
17.00

17.30

+ Krzysztof Grzelak (greg)

Różaniec

18.00

+ Elżbieta intencja od siostry Danuty.

Piątek 27 października  
17.00

17.30

+ Krzysztof Grzelak (greg).

Różaniec

18.00

+ Tadeusz Kuś od rodziny Kuś.

Sobota 28 października, święto Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.  
   
16.00

17.00

Ślub: Marta i Maciej.

  1. + Mirosław, Szymon Krawczyk w rocznicę śmierci.

  2. + Krzysztof Grzelak (greg).

18.00

Różaniec

18.30
  1. + Marek Mikołajczyk

  2. + Tadeusz Fiotta.

  3. 50 rocznica ślubu Wiesława (k) i Czesław.

Niedziela 29 października  
8.00

1) + Stanisław Jędrzejewski w 1 r. śmierci.

2) + Krzysztof Grzelak (greg).

9.30

1. + Janina Czerwińska w 2 r. śmierci.

  1. + Rodziców: Marianna, Władysław Caban, oraz bracia: Ryszard, Józef, Edward.

  2. + Ludwik Rzepkowski.

11.00

1. + Tadeusz Gałecki (imieninowa), Jan, Andrzej Gałeccy.

  1. + Wiesław Gałązka.

17.30

18.00

Różaniec

  1. + Feliksa (k) i Antoni Milczarek.

  2. O Boże błog. dla Juliana Koteckiego z okazji 1 r. urodzin.

20.00  
Poniedziałek 30 października  
17.00

17.30

  1. + Krzysztof Grzelak (greg).

Różaniec

18.00
  1. + Cecylia Rakowska w 18 r. śmierci.

  2. + Jolanta Kalinowska.

Wtorek 31 października  
17.00

17.30

+ Łukasz Nowak 30 dzień po śmierci.

Różaniec

18.00  
Środa 1 listopada, uroczystość Wszystkich Świętych  
8.00

 

9.30

 

11.00

 

17.30

1. + Zygmunt, Cecylia Różańscy: Kazimiera (k) Swynar.

  1. + Mateusz Rosiński.

  1. + Z rodziny Rochalskich

  2. + Helena i Jan Kutryś

  1. + Helena Omiecińska

  2. + Barbara Delekta (greg).

Wypominki

18.00
  1. + Jakub, Piotr, Tadeusz Zdzieszyńscy; Roman Groszkowski.

  2. + za zmarłych polecanych w wypominkach.

Czwartek 2 listopada, wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych.  
17.00

17.30

Nabożeństwo do bł. ks. Jerzego Popiełuszki

  1. + Józef Grzelec (7r. śm.) , Helena, Wincenty, Marian, Mariusz, Łukasz Grzelec.

  2. + + Barbara Delekta (greg).

18.00

 

18.30

  1. + Halina Gołębiewska w 1 r. śmierci.

  2. + z rodziny: Pawlaczyków. Torchałów, Bisów, Haraśnych

Wypominki

Piątek 3 listopada  

16.00

17.00

17.30

Spowiedź wraz z wystawieniem NS

Koronka do Bożego Miłosierdzia.

+ Jadwiga Lipińska od koleżanki Ewy z rodziną.

18.00

18.20

Nabożeństwo I piątkowe do Serca Pana Jezusa

+ Barbara Delekta (greg).

Sobota 4 listopada  
17.30

+ Jan Grzejszczak i zmarli z rodziny Grzejszczaków.

18.00

+ Barbara Delekta (greg)

 

Niedziela 5 listopada  
8.00

1) + Stanisława (k), Bolesław Czapnik i ich rodzice oraz Zygmunt Lewandowski.

2) O Boże błog. dla Kamili i Krzysztofa w 1 r. ślubu , intencja od rodziców.

9.30

1. + Pelagia i Tomasz Konieczni.

  1. + Józefa (k), Stanisław, Regina z rodz. Matysiak.

11.00

1. + Kamil, Jan Miśkiewicz; Lucyna i Adam Sitkiewicz.

2. Dziękczynna

18.00

 

 

20:00

  1. + Barbara Delekta (greg).

  2. + Janusz, Zbigniew Wielgus.

 

 

 

Parafia Wojskowa p.w.Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny.

Plac Jana Pawła II 1, 96-100 Skierniewice, tel.46/880 92 72, e-mail: garnizonowa@gmail.com