27 czerwca 2017. Władysława, Maryli, Władysławy

Intencje 9-26 lipca 2015

8 lipca 2015

Czwartek 9 lipca

17.30

1) + Józef Kobierski w 23 rocznicę śmierci, Janina Kobierska

2) + Helena Mikina (9 gregoriańska)

18.00

1) + O Boże błogosławieństwo dla Danieli i Roberta z okazji 10 rocz. ślubu oraz dla córki Leny

2) + Halina, Edmund i Mirosław Szuba

Piątek 10 lipca

17.30

1) + Jolanta Pabijanek w 11 roczn. śmierci, Józef Pabijanek w 5 rocznicę śmierci

2) + Helena Mikina (10 gregoriańska)

18.00

1) + Stanisław Sidor, Weronika, Aleksander, Marianna Warpas

2) + Radosław Antosz w 22 rocznicę śmierci, zmarłych dziadków

Sobota 11 lipca

17.30

1) + Wincenty, Franciszek, Antoni Mozga

2) + Helena Mikina (11 gregoriańska)

18.00

1) + Jan Leszczyński, Marianna i Franciszek Dzierzbińscy, Kazimierz Piekut

2) W intencji parafian

Niedziela  12 lipca

8.00

1) Dziękczynno-błagalna za rodzinę Bartosik

2) + Alfred Polakowski w 24 rocznicę śmierci, Jolanta Polakowska w 10 rocznicę śmierci

9.30

1) O Boże błogosł. dla Antoniego Więcław z okazji 2 rocznicy urodzin

2) + Czesław i Krystyna Michalak

11.00

1) + Rodziców: Marianna i Julian Laska, Stanisław i Zofia Jędrzejewscy

2) + Stefania Nowakowska w 3 rocznicę śmierci

Chrzest: Jan, Wiktor, Marika, Tomasz, Aleksander

18.00

1) + Wioleta Rutkowska w 1 rocznicę śmierci (intencja od rodziców)

2) + Helena Mikina (12 gregoriańska)

20.00 W intencji dusz w czyśćcu cierpiących

Poniedziałek 13 lipca

17.30

1) + Luba Gnysińska w 3 rocznicę śmierci, Kazimierz Gnysiński w 12 rocznicę śmierci

2) + Kazimierz Kostrzewa w 5 rocznicę śmierci, zmarłych z rodzin: Kostrzewów i Wodnickich

18.00 Nabożeństwo Fatimskie

18.20

1) + Wanda Olczakowska w rocznicę śmierci

2) + Helena Mikina (13 gregoriańska)

Wtorek 14 lipca

17.30

1) + St. chor. Mariusz Jabłonowski w miesiąc po śmierci

2) + Helena Mikina (14 gregoriańska)

18.00

1) + Krzysztof Bukowski (intencja urodzinowa od ojca)

2) W intencji parafian

Środa 15 lipca

17.30

1) + Rodziców: Genowefa i Stanisław Marysiak oraz rodziców i rodzeństwo

2) + Helena Mikina (15 gregoriańska)

18.00

1) + Włodzimierz Górski (intencja imieninowa)

2) + Włodzimierz Duranowski (intencja imieninowa i urodzinowa)

Czwartek 16 lipca

17.30

1) + Marian Kołaczek

2) + Helena Mikina (16 gregoriańska)

18.00

Za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych

Piątek 17 lipca

17.30

1) + Julia i Stanisław Piotrowscy

2) + Helena Mikina (17 gregoriańska)

18.00

1) O Boże błogosławieństwo dla Ilony i Mariusza Maszkowskich z okazji 5 rocznicy ślubu

2) W intencji dusz czyśćcowych

Sobota 18 lipca

17.30

1) Rodziców: Barbara i Aleksander Rejmer, s. Teresa Kucharska

2) + Helena Mikina (18 gregoriańska)

18.00

1) O Boże bł. dla Pawełka z okazji 7 roczn. Chrztu św. oraz dla jego rodziców chrzestnych

2) + Helena Izdebska (intencja od pracowników NZOZ przychodni ?Widok?

Niedziela 19 lipca

8.00 + Zbigniew Woźniak

9.30

1) + Kamil Miśkiewicz, Lucyna i Adam Sitkiewicz

2) + Helena Mikina (19 gregoriańska)

11.00

1) O Boże błogosławieństwo dla Stanisławy i Andrzeja Trzak z okazji 40 rocznicy ślubu

2) + Zofia, Władysław Świniarscy, Weronika, Jan, Czesław Matyjek, Ryszard Kruszona

Chrzest: Hanna, Aleksander, Hanna  i Jan

18.00

1) + Henryk Wnók

2) + Zenon Chojecki w 15 rocznicę śmierci, zmarłych z rodziny Chojeckich

20.00 W intencji rodzin żyjących w związkach niesakramentalnych

Poniedziałek 20 lipca

17.30

1) + płk Tymoteusz Ciesielski w miesiąc po śmierci

2) + Helena Mikina (20 gregoriańska)

18.00

1) + Władysław i Krystyna Rusinek (od Stanisławy Rusinek)

2) W intencji parafian

Wtorek 21 lipca

17.30 + Helena Mikina (21 gregoriańska)

18.00

1) + Aniela i Bronisław Brzujszczak

2) + Agnieszka Solińska (od koleżanek z klasy: Beaty i Ani)

Środa  22 lipca

17.30

1) O Boże błogosł. dla Zuzanny Spanca z okazji 11 urodzin

2) + Helena Mikina (22 gregoriańska)

18.00 Nabożeństwo do św. Jana Pawła II

18.15

1) + Janina i Marek Bielińscy

2) Dziękczynno-błagalna za 16 lat działalności parafialnego Koła Radia Maryja, za wolontariuszy i ofiarodawców

Czwartek 23 lipca

17.30

1) O Boże błogosławieństwo i Dary Ducha św. dla Kingi Żuk z okazji 18 urodzin

2) + Anna, Stanisław, Andrzej Żaczkiewicz, Mirosław Krawczyk

18.00

1) + Helena Mikina (23 gregoriańska)

2) + Genowefa Bierzyńska w 2 rocznicę śmierci

Piątek 24 lipca

17.30

1) + Włodzimierz Kaszubski

2) + Helena Mikina (24 gregoriańska)

18.00

1) O Boże błogosławieństwo dla Katarzyny i Przemysława Bajon z okazji 1 rocznicy ślubu

2) + Zbigniew Grzelecki w 4 miesiąc po śmierci

Sobota 25 lipca

17.00 Ślub: Karolina i Andrzej

18.00

1) + Krystyna i Jan Łukasik, Krzysztof Kiełkiewicz

2) + Krzysztof Bukowski (imieninowa od matki chrzestnej)

19.30 Msza św. w kaplicy szpitalnej: + Helena Mikina (25 gregoriańska)

Niedziela  26 lipca

8.00

1) + Krzysztof Leszczyński (intencja imieninowa i urodzinowa)

2) + Krzysztof Bies (intencja imieninowa)

9.30

1) O Boże błogosł. i opiekę Matki Bożej dla Katarzyny i Przemysława Bajon z okazji 1 r. ślubu

2) + ks. Jerzy Smoliński w 2 rocznicę śmierci

11.00

1) + Salomea i Piotr Stępniak w 4 rocznicę śmierci Piotra

2) + Anna, Marianna, Wojciech i Jan Zielińscy

Chrzest: Laura Łucja.

18.00

1) + Zygmunt Pąśko, Bolesław Kaczor

2) + Natalia i Adam Stopińscy

20.00 + Helena Mikina (26 gregoriańska)

Parafia Wojskowa p.w.Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny.

Plac Jana Pawła II 1, 96-100 Skierniewice, tel.46/880 92 72, e-mail: garnizonowa@gmail.com