Poniedziałek 17 lipca |
17.30 |
+ Włodzimierz Duranowski (int. imieninowa i urodzinowa). |
18.00 |
+ Krzysztof Nawrocki ( intencja od przyjaciół). |
Wtorek 18 lipca |
17.30 |
|
18.00 |
1) + Ewa Karbowiak w 30 dzień po pogrzebie.
2) + zmarli z rodzin Murgrabia i Olszak. |
Środa 19 lipca |
17.30 |
+ Stanisław, Genowefa Matysiak ich rodzice i rodzeństwo. |
18.00 |
1) + Stanisław Skorupski w 2 rocznicę śmierci.
2) + Władysława Snopek w 2 rocznicę śmierci. |
Czwartek 20 lipca |
17.30 |
+ Jan, Czesław Malarczyk (w dniu imienin). |
18.00 |
W intencji wiernych zmarłych polecanych w wypominkach. |
Piątek 21 lipca |
17.30 |
+ Zbigniew Woźniak. |
18.00 |
+ Aniela, Bronisław Brzujszczak. |
Sobota 22 lipca |
16.00 |
Ślub: Paulina i Michał. |
17.00 |
Ślub: Magdalena i Michał. |
18.00 |
1) + Janina, Marek Bielińscy.
2) + Stanisław Góraj. |
Niedziela 23 lipca |
8.00 |
1) + chorąży Józef Wieteska.
2) + Anna, Józef, Mieczysław Bomba; Teresa, Stanisław Nowiccy. |
9.30 |
1) + Krzysztof Leszczyński (intencja imieninowa i urodzinowa).
2) + Dariusz Wieszczy w 10 rocznicę śmierci; Tadeusz Wieszczy. |
11.00 |
1) + Krystyna, Jan Łukasik; Krzysztof Kiełkiewicz.
2) + Zygmunt Pąśko w 12 rocznicę śmierci; Bolesław Kaczor w 26 rocznicę śmierci. |
18.00 |
1) + Genowefa Bierzyńska w 4 rocznicę śmierci.
2) + Dorota Komorowska w 1 rocznicę śmierci. |
20.00 |
+ Stanisław Matyjek. |
Poniedziałek 24 lipca |
17.30 |
+ Włodzimierz Kaszubski. |
18.00 |
|
Wtorek 25 lipca |
17.30 |
1)+Anna, Stanisław, Andrzej Żaczkiewicz; Mirosław Krawczyk; Genowefa Białkowska.
2)+ Krzysztof Bukowski. |
18.00 |
+ Krzysztof Bies. |
Środa 26 lipca |
17.30 |
+ Anna, Władysława, Stanisław Plichta. |
18.00 |
1) W intencji róż różańcowych.
2) + Antoni ,Jadwiga Warzyńczak. |
Czwartek 27 lipca |
17.30 |
O Boże błog. i potrzebne łaski dla Jadwigi Woźniak w 94 rocznicę urodzin. |
18.00 |
+ Bronisława, Tadeusz Piotrowscy. |
Piątek 28 lipca |
17.30 |
+ Wacława Wieczorek w 24 rocznicę śmierci, zmarli z rodziny oraz Jan, Anna, Stanisław, Zofia. |
18.00 |
+ Marek Mikołajczyk. |
Sobota 29 lipca |
16.00 |
Ślub: Monika i Mariusz. |
17.00 |
Ślub: Weronika i Marek. |
18.00 |
1) + Marek Mikołajczyk.
2) +Intencja dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Jędrzeja Żankowskiego w dniu 18 urodzin. |
Niedziela 30 lipca |
8.00 |
1) + ks. Jerzy Smoliński.
2) + Zenon Chojecki w 17 rocznicę śmierci i zmarli z rodziny Chojeckich. |
9.30 |
1) + Karolina, Jan Laska w 18 rocznicę śmierci.
2) + Salomea Stępniak, Piotr Stępniak w 6 rocznicę śmierci. |
11.00 |
1) + Dariusz Kania (intencja urodzinowa), Beata Kania.
2) O Boże błogosławieństwo dla Mateusza Staneckiego z okazji I Komunii św. |
18.00 |
1) + Eugenia, Stanisław, Henryk Rykowscy.
2) + Grażyna Zych w 2 rocznicę śmierci (intencja od córki). |
20.00 |
+ Krystyna, Jan Wolniak; Barbara, Janina, Ryszard Snopek. |