26 maja 2017. Filipa, Pauliny, Eweliny

Intencje 24 IV – 7 V 2017

23 kwietnia 2017

Poniedziałek 24 kwietnia

17.30 Za wstawiennictwem Matki Bożej Dobrej Rady o Boże bł. dla Bożeny, Marii i Sławomira

18.00

1) + Marianna Gocała w 1 rocznicę śmierci

2) + Włodzimierz Kaszubski

Wtorek 25 kwietnia

17.30

1) + Marek Mikołajczyk

2) + Grzegorz Mikulski

18.00

1) + Jan Nowak w 11 rocznicę śmierci

2) + O Boże błogosławieństwo i dary Ducha świętego dla Marka z okazji imienin

Środa 26 kwietnia

17.30

1) O zdrowie dla Włodzimierza Mikulskiego

2) + Kazimierz i Genowefa Połeć w 75 rocznicę męczeńskiej śmierci Kazimierza

18.00

1) W intencji róż różańcowych

2) O Boże błogosławieństwo dla Jarka Reszki w 25 rocznicę urodzin i imienin

Czwartek 27 kwietnia

17.30

1) + Marianna Duda w 26 rocznicę śmierci

2) O Boże błogosławieństwo i łaskę powrotu do wiary dla Wojciecha

18.00 + Marian Kołaczek, zmarli rodzice i rodzeństwo

Piątek 28 kwietnia

17.30

1) + Czesław Więcław, zmarli rodzice

2) + Andrzej, Józefa, Wojciech Kraśniewscy

18.00

1) + Marek Mikołajczyk

2) + Edyta Rakowska w 7 rocznicę śmierci

Sobota 29 kwietnia

16.00 Ślub: Teresa i Piotr

17.00 Ślub: Maja i Konrad

18.00

1) + Jan Modrzejewski w 5 rocznicę śmierci, zmarli z rodziny Modrzejewskich

2) O Boże bł. dla Barbary i Wiktora Dyki z okazji 50 rocznicy ślubu

Niedziela 30 kwietnia

8.00

1) + Janina Popińska w 23 rocznicę śmierci

2) + Alicja Adamiec

9.30

1) + Marian Olesiński, zmarli z rodziny Olesińskich

2) + Jerzy Andrzejewski z okazji imienin

11.00

1) + Marian Wąs z okazji imienin

2) + Marianna, Halina, Tadeusz Grotkowscy

Chrzest: Aleksander Piotr, Maria, Jan

18.00 O Boże błogosławieństwo dla Oliwii z okazji 1 urodzin oraz jej rodziców

20.00 O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Anny

Poniedziałek 1 maja

17.00

1) + Anna Komosa w miesiąc po pogrzebie

2) + Mateusz Rosiński

17.30Nabożeństwo majowe

18.00

1) + Ludwik Rzepkowski ( 1 gregoriańska)

2) + Leokadia i Henryk Nagórscy

Wtorek 2 maja

17.00

1) + Ludwik Rzepkowski ( 2 gregoriańska)

2) + Zygmunt Lewandowski z okazji imienin

17.30 Nabożeństwo majowe

18.00

1) O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Katarzyny i Krzysztofa Sukiennik z okazji 2 rocznicy ślubu

2) + Teresa Strzelczyk (intencja od przyjaciół Klimiuk i Wójt)

Środa 3 maja

8.00+ Ludwik Rzepkowski ( 3 gregoriańska)

9.30 + Marianna i Zygmunt Józefowicz

11.00 + Wiesław Gałązka

17.30 Nabożeństwo majowe

18.00

1) W intencji ojczyzny

2) + Janina Figat w miesiąc po pogrzebie

3) + Weronika i Roman Bożałek

Czwartek 4 maja

17.00

1) + Janina Piotrowska

2) + Janina Figat ( intencja od pracowników Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego w Skierniewicach)

17.30 Nabożeństwo majowe

18.00 + Ludwik Rzepkowski ( 4 gregoriańska)

Piątek 5 maja

17.00 + Hanna i Marek Cebula, zmarli z rodziny Cebula

17.30 Nabożeństwo majowe

18.00 + Ludwik Rzepkowski ( 5 gregoriańska)

Sobota 6 maja

15.00 Ślub: Kinga i Adrian

17.00 + Feliksa i Franciszek Kotowicz

17.30 Nabożeństwo majowe

18.00

1) O Boże bł. dla Arkadiusza i Jagody Michalak z okazji 17 rocznicy ślubu

2) + Ludwik Rzepkowski ( 6 gregoriańska)

Niedziela 7 maja

8.00

1) + Marianna i Stanisław Kazimierscy z rodzicami, Weronika Wawrzyniec, Katarzyna i Agnieszka Zdun

2) + Józef Podkoń, zmarli z rodziny Wójcik

9.30

1) + Stanisław Starzec w 17 rocznicę śmierci, Wanda Starzec w 1 rocznicę śmierci, Zofia i Antoni Kita

2) + Mieczysław Zdun w 26 rocznicę śmierci

11.00 W intencji dzieci przystępujących do Pierwszej Komunii Świętej

13.00 W intencji dzieci przystępujących do Pierwszej Komunii Świętej

17.30 Nabożeństwo majowe

18.00 + Marianna i Józef Śliwka w kolejną rocznicę śmierci

20.00 + Ludwik Rzepkowski ( 7 gregoriańska)

Parafia Wojskowa p.w.Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny.

Plac Jana Pawła II 1, 96-100 Skierniewice, tel.46/880 92 72, e-mail: garnizonowa@gmail.com