27 czerwca 2017. Władysława, Maryli, Władysławy

Intencje 13 – 26 III 2017

13 marca 2017

Poniedziałek 13 marca

17.30

1) Dziękczynna w podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo z okazji 80 rocznicy urodzin Genowefy

2) + Krystyna i Kazimierz Żebrowscy

18.00

1) + Jan Dziąg (13 gregoriańska)

2) O Boże błogosławieństwo i dary Ducha świętego dla dzieci z rodzinami z podziękowaniem za dotychczasowe łaski

Wtorek 14 marca

17.30

1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Beaty z okazji urodzin

2) + Jan Kowalczyk w 1 rocznicę śmierci

18.00

1) + Jan Dziąg (14 gregoriańska)

2) + Jan, Janina, Zdzisław, Helena, Jadwiga, Franciszek, Stefania, Adam, Marianna, Dymitr, Marianna, Stanisław, Marianna

Środa 15 marca

17.30

1) + Wanda Fiotta w 10 rocznicę śmierci

2) + ks. Edward Rosiński, Marian Rosiński, zmarli rodzice

18.00

1) + Jan Dziąg (15 gregoriańska)

2) O Boże błogosławieństwo dla Ewy Milczarek z okazji urodzin oraz dla jej rodziny

Czwartek 16 marca

17.30

1) + Wiesław Maszynkiewicz w 1 rocznicę śmierci

2) + Jan Dziąg (16 gregoriańska)

18.00 Nabożeństwo wypominkowe za zmarłych

18.20

1) Za zmarłych polecanych w wypominkach

2) Za parafian

Piątek 17 marca

17.00

1) + Marianna (w 1 rocznicę śmierci) i Ignacy Połeć

2) + Jan Dziąg (17 gregoriańska)

17.30 Droga krzyżowa

18.00 Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia

18.20

1) + Józef Woźniak, zmarli rodzice Urbanek i Woźniak (intencja od Jadwigi)

2) + Piotr Zdzieszyński (intencja od kolegów i Fan Clubu Widzewa Skierniewice)

Sobota 18 marca

17.30

1) + Jan Dziąg (18 gregoriańska)

2) + Krzysztof Nitek w 4 rocznicę śmierci

18.00

1) + Irena Modrzejewska w 15 rocznicę śmierci, Władysław Nowakowski w 6 rocznicę śmierci, Stanisław Boroszko w 1 rocznicę śmierci

2) + Włodzimierz Rosiński w rocznicę śmierci

Niedziela 19 marca

8.00

1) Za zmarłych z rodziny Kajak

2) + Eugeniusz Chwaliński w rocznicę śmierci, zmarli z rodziny Chwalińskich

9.30

1) + Kazimierz Kłopocki w 1 rocznicę śmierci

2) + Andrzej Siennicki w 32 rocznicę śmierci, Marianna i Jan Przyżyccy

11.00

1) + Bolesław Świniarski w 17 rocznicę śmierci, zmarli rodzice Józef i Antonina Fronc

2) + Józef, Helena, Wincenty, Marian, Mariusz, Łukasz, zmarli z rodziny Grzelec

17.30 Gorzkie żale

18.00 + Jan Dziąg (19 gregoriańska)

20.00 + Jerzy Andrzejewski w 1 rocznicę śmierci

Poniedziałek 20 marca

17.00

1) + Jan Dziąg (20 gregoriańska)

2) Za zmarłych z rodziny Kłosińskich

18.00

1) + Bolesław Haraśny

2) + Józef Łuczywek (imieninowa)

Wtorek 21 marca

17.30

1) O zdrowie i szczęśliwe rozwiązanie dla Aleksandry Styczyńskiej

2) + Łucja Podwysocka, Henryk Michał Podwysocki, zmarli rodzice Podwysoccy i Szwed

18.00

1) + Jan Dziąg (21 gregoriańska)

2) + Tadeusz Kruszyński w 40 rocznicę śmierci

Środa 22 marca

17.30

1) O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Józefa i jego rodziny

2) + Adam Szwed w 1 rocznicę śmierci, zmarli rodzice

18.00 Nabożeństwo do Jana Pawła II

18.20 + Jan Dziąg (22 gregoriańska)

Czwartek 23 marca

17.30

1) + Józefa i Stanisław Paczyńscy

2) + mjr Andrzej Stypiński w 3 rocznicę śmierci

18.00

1) + Jan Dziąg (23 gregoriańska)

2) + Kazimiera Wieteska w miesiąc po śmierci

Piątek 24 marca

17.00

1) + Wanda Szadkowska w 4 rocznicę śmierci

2) + Włodzimierz Kaszubski

17.30 Droga krzyżowa

18.00

1) + Jan Dziąg (24 gregoriańska)

2) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Grzegorza Jankowskiego

Sobota 25 marca

17.00

1) + ks. proboszcz Krzysztof Krzesiński w miesiąc po śmierci

2) + Józefa i Franciszek Jędrzejczak, Alicja Kucikowicz

18.00 Adopcja dziecka poczętego

1) + Jan Dziąg (25 gregoriańska)

2) + Józef Pecyna w 1 rocznicę śmierci

Niedziela 26 marca

8.00

1) + Władysława Sadowska

2) + Henryka Krupa w 14 rocznicę śmierci

9.30

1) + Bożena Jagiełło w 2 rocznicę śmierci, płk. Kazimierz Jagiełło w 24 rocznicę śmierci

2) + Klemens Domaradzki, zmarli rodzice Domaradzcy i Gołębiewscy

11.00

1) + ks. Bogdan Pękala, Krystyna i Władysław Pękala, zmarli z rodzin Krygierów i Antosików

2) + Teresa i Józef Wojciechowscy

Chrzest: Ksawier, Zuzanna, Aleksander

17.30 Gorzkie żale

18.00

1) + Jan Dziąg (26 gregoriańska)

2) + Marianna Zielińska, Marianna i Józef Łopatka

20.00 Dziękczynna za uzdrowienie z bólu nóg Haliny

Parafia Wojskowa p.w.Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny.

Plac Jana Pawła II 1, 96-100 Skierniewice, tel.46/880 92 72, e-mail: garnizonowa@gmail.com