Poniedziałek 10 kwietnia
8.00 W intencji 96 ofiar katastrofy smoleńskiej
17.30 W intencji dusz czyśćcowych
18.00 + Stanisława Dudek w 2 rocznicę śmierci, Marian, Andrzej Dudek
Wtorek 11 kwietnia
17.30
18.00 + Helena Pawłowska, zmarli z rodziny Pawłowskich
Środa 12 kwietnia
17.30 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Kryspina, Oliwii, Nadii i Poli
18.00 + Genowefa i Czesław Korczak
Wielki Czwartek 13 kwietnia
18.00
1) W intencji kapłanów (intencja od róż różańcowych)
2) W intencji ofiar Zbrodni Katyńskiej
Wielki Piątek 14 kwietnia
17.00
Droga krzyżowa
18.00 Liturgia Męki Pańskiej
Wielka Sobota 15 kwietnia
19.00 W intencji parafian i gości
Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego 16 kwietnia
6.00 + Mieczysława Kawka w 39 rocznicę śmierci
8.00
1) + Tadeusz Kalski w 18 rocznicę śmierci, zmarli rodzice Kazimiera i Stanisław, zmarli z rodziny Dudów
2) + Bogusława Dzierzbińska w 1 rocznicę śmierci, Marian Wójcik w 2 rocznicę śmierci
9.30
1) + Eugeniusz Sękalski
2) + Henryk Sukiennik w 3 rocznicę śmierci
11.00
1) + Józefa, Stanisław, Helena, Jan, Mieczysław, zmarli z rodziny Olęckich
2) + Stanisława i Bolesław Kacprzak, Maria Węglarska, zmarli dziadkowie Kacprzak i Jurek |
Chrzest: Wojciech, Antoni, Paweł Dariusz, Zuzanna, Zofia, Wiktor
18.00 O Boże błogosławieństwo dla emerytowanego Papieża Benedykta XVI z okazji 90 rocznicy urodzin
20.00 + Alicja Mucha w 1 rocznicę śmierci
Poniedziałek Wielkanocny 17 kwietnia
8.00 O Boże błogosławieństwo dla Emila Wielanek z okazji 18 rocznicy urodzin
9.30
1) O Boże błogosławieństwo dla Zbigniewa Jaskólskiego z okazji 60 rocznicy urodzin oraz imienin i dla Mateusza Jaskólskiego z okazji 18 rocznicy urodzin
2) + Krzysztof Leszczyński, zmarli z rodzin Leszczyńskich i Sakowskich
11.00
1) + Grzegorz Wędrowczyk w rocznicę śmierci, zmarli rodzice Stanisława i Stefan
2) + Krystyna Mąkolska, Halina i Jerzy Mąkolscy, Stanisław i Stanisława Galik, Stefan Kania
Chrzest: Iga, Pola Wanda, Marcjanna
18.00 W intencji parafian i gości
Wtorek 18 kwietnia
17.30 + Krystyna Dusza w rocznicę śmierci
18.00 + Jadwiga Krynicka w 1 rocznicę śmierci, Marian, Wincenty, Stanisław i Jadwiga Broniarek
Środa 19 kwietnia
17.30
1) + Józef w rocznicę śmierci, Janina, Włodzimierz Szafrańscy
2) + Salomea i Zygmunt Kuć, Jerzy Sowiński
18.00
1) Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Sabiny z okazji 83 rocznicy urodzin
2) + Tadeusz Rudzik w miesiąc po pogrzebie
Czwartek 20 kwietnia
17.30
1) + Stanisław i Genowefa ( w 3 rocznicę śmierci) Podwysoccy, Barbara i Jan Ostrowscy, dziadkowie Krupińscy
2) + Agnieszka Melon z okazji imienin
18.00
Wypominki za zmarłych
18.20 Za zmarłych polecanych w wypominkach
Piątek 21 kwietnia
17.30 + Emilia i Zygfryd Wójt
18.00
Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego
18.20
1) W intencji Bogu wiadomej
2) + Barbara, Szczepan, Marianna, Leon Murgrabia, Anna Krawczyk, zmarli z rodziny Murgrabia
Sobota 22 kwietnia
13.00
Ślub: Maria i Tomasz
14.00
Ślub: Ewelina i Kamil
15.00
Ślub: Katarzyna i Bartłomiej
16.00
Ślub: Mariola i Jacek
17.00
Ślub: Karolina i Adrian
18.00
Nabożeństwo do św. Jana Pawła II
18.20 + Józefa i Wacław Łopatka
Niedziela 23 kwietnia
8.00
1) + Tadeusz Głuszek w 19 rocznicę śmierci, zmarli z rodzin Głuszek i Milewskich
2) + Józef Dąbrowski w rocznicę śmierci
9.30
1) + Mirosław Gradowski
2) + Przemysław Przybyszewski z okazji imienin, ppłk Włodzimierz Przybyszewski z okazji urodzin
11.00
1) Dziękczynna z prośbą o Boże błogosł. dla Ewy i Jacka Wieczorek z okazji 30 rocznicy ślubu
2) O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Haliny z okazji 90 rocznicy urodzin
3) + Karolina i Jan Laska, zmarłych rodziców, Anna Kalemba w 5 rocznicę śmierci
Chrzest: Oskar, Amelia, Henryk, Martyna
15.00
Koronka do Bożego Miłosierdzia
18.00 + Józef Woszczyk, Marlena Janus
20.00 + Józef Madej, zmarli z rodzin Madej i Marat